ru ee gb
http://suntektrucut.com/TruCutVideo.aspx

Orientiir 2019

Meil on rõõm teavitada, et oleme oma Koolituskeskusega osalemas suures koolimessil Orientiir 2019, mis toimub nüüd Narvas 15. Märtsil. Ootame Teid Külla!

06.03.2019 11:55

Meist juba kirjutavad!

Auto on ka nagu inimene. Kuidas teda oskuslikult kaitsta? Jookseme jõusaali, kui näeme, et võtame juurde. Kiirustame kosmeetiku juurde, kui on vaja nahka värskendada. Haiget saades desinfitseerime haavad. Suvel kasutame päikesekaitsekreemi. Teeme keha heaks nii palju – aga mida teeme oma hea sõbra auto heaks? Lõppude lõpuks on truu kaaslane auto ju see, kes aitab meid kuuma või krõbeda pakase korral tööle ja kingib rohkem aega, et perega koos olla. Kui me auto eest ei hoolitse, siis hakkab ta kiiresti lagunema, tuleb üle värvida või sootuks ära müüa. Selleks, et auto püsiks kauem uuena ja keskkonnategurid mõjutaksid auto välimust vähem, eksisteerib teatud hulk (ravi)protseduure. Ehk kõige tõhusam protseduur on auto kere kaitsmine erilise läbipaistva kivikaitse kilega. Eestis on esindatud selle klassi parima: kivikaitse kile SunTek. Autot saab kaitsta tervikuna või ainult niinimetatud ohupiirkondi (esistange, kapott, poritiivad, peeglid, katuseraam, ukselingid). SunTek kivikaitse kile on justkui soomus autole ega kahjusta auto pinda. Kile annab autole uue sära nagu ta oleks äsja ülevärvitud. SunTek kivikaitse kile on nii tugev, et seda ei ole võimalik naelaga katki rebida. Paigaldades kaitsekile autole, kaitsete autot ja ennetate uute kriimustustea rooste levimist…… edasi saab lugeda siit: http://www.ohtuleht.ee/756722/kuldne-sugis-auto-on-ka-nagu-inimene-kuidas-teda-oskuslikult-kaitsta

06.09.2016 16:26

Ainulaadne seminaar

Ceramic Pro Baltic Detailing Studio, sertifitseeritud SunTek kaitsekile edasimüüjad Eestis, korraldasime seminari teemal: SunTek kaitsekile paigaldamise nippid ning eksklusiivne arvutitarkvara TruCut. Üritusel osalesid:

28.08.2015 14:30

Ainuõiguslik sertifikaat kaitsekile SunTek müümisele

Tänu sellele, et meie firma osales koolitustel ja seminaridel Moskvas, nüüd meil on olemas unikaalne sertifikaat ja luba töötada ja müüa SunTek kaitsekile. Sertifikaadid on väljastatud Commonwealth Laminating & Coating Inc. a subsidiary of Eastman Chemical Company ja Amko-Plus ltd. Ja lubavad müüja ja paigaldada SunTek PPF kogu Baltikumi peale.

04.03.2015 14:31

PRO DETAILING STUUDIO JA KOOLITUSKESKUS

Konsultatsioon telefoni teel: 

+372 58133063

või e-posti teel:

info@sun-tek.ee